< 2014. október 2014. december > 2014. november havi műsor

November havi műsor
Vígszínház Pesti Színház Házi Színpad
Dátum szerint | Előadások szerint
Vígszínház
1. szombat -
2. vasárnap 19:00: Mephisto  
3. hétfő 19:00: A padlás  
4. kedd 19:00: Popfesztivál 40  
5. szerda 19:00: A revizor  
6. csütörtök 19:00: A Mester és Margarita Ráday Imre b. 2. ea.
7. péntek 19:00: A Mester és Margarita Páger Antal b. 1. ea.
8. szombat 19:00: Jóembert keresünk  
9. vasárnap 19:00: Danton halála  
10. hétfő 19:00: A padlás  
11. kedd 19:00: Lumpáciusz Vagabundusz ( A november 10-ei Lumpáciusz Vagabundusz c. előadásra megváltott jegyek érvényesek.)  
12. szerda 19:00: Ha majd egyszer mindenki visszajön…  
13. csütörtök 19:00: A Mester és Margarita Lenkei Lajos b. 1. ea.
14. péntek 19:00: Popfesztivál 40  
15. szombat 19:00: Hegedűs a háztetőn  
16. vasárnap 19:00: Mephisto  
17. hétfő 19:00: Játék a kastélyban  
18. kedd 19:00: A revizor  
19. szerda 19:00: Makrancos Kata  
20. csütörtök 19:00: A lovakat lelövik, ugye?  
21. péntek 19:00: A Mester és Margarita Hegedűs Gyula b. 1. ea.
22. szombat 19:00: Danton halála  
23. vasárnap 11:00: A padlás  
19:00: A Mester és Margarita Ruttkai Éva b. 1. ea.
24. hétfő -
25. kedd -
26. szerda -
27. csütörtök -
28. péntek -
29. szombat 19:00: A Mester és Margarita Bilicsi Tivadar b. 1. ea.
30. vasárnap 19:00: A revizor  
Pesti Színház
1. szombat -
2. vasárnap 19:00: A kellékes  
3. hétfő 19:00: Kvartett Gombaszögi Ella b. 2. ea.
4. kedd 19:00: A vágy villamosa  
5. szerda 19:00: Mikve  
6. csütörtök 19:00: A dzsungel könyve  
7. péntek 19:00: Kvartett Upor Tibor b. 1. ea.
8. szombat 19:00: Kvartett Pálos György b. 2. ea.
9. vasárnap 19:00: Az álomkommandó  
10. hétfő 19:00: Toldi  
11. kedd 19:00: Príma környék (A november 10-ei Príma környék c. előadásra megváltott jegyek érvényesek.)  
12. szerda 19:00: Az ünnep  
13. csütörtök 19:00: A dzsungel könyve  
14. péntek 19:30: Magdaléna Rúzsa - Rúzsa Magdi koncertje  
15. szombat 19:00: Sylvia  
16. vasárnap 19:00: Vízkereszt, vagy amit akartok  
17. hétfő 19:00: Képzelt beteg  
18. kedd 19:00: Vízkereszt, vagy amit akartok  
19. szerda 19:00: A dzsungel könyve  
20. csütörtök 19:00: A kellékes  
21. péntek 19:00: Kvartett Csortos Gyula b. 1. ea.
22. szombat 19:00: Kvartett  
23. vasárnap 11:00: Túl a Maszat-hegyen  
19:00: Sógornők  
24. hétfő -
25. kedd 19:00: Mikve  
26. szerda 19:00: Játszd újra, Sam!  
27. csütörtök -
28. péntek -
29. szombat 19:00: Sógornők  
30. vasárnap 15:00: Toldi  
Házi Színpad
7. péntek 19:30: Fátyol nélkül  
8. szombat 19:30: Fátyol nélkül  
9. vasárnap 19:30: Téli utazás  
11. kedd 19:30: Csokonai Lili - Tizenhét hattyúk  
13. csütörtök 19:30: A vörös oroszlán  
15. szombat 19:30: Művészbejáró  
17. hétfő 19:30: Az élet mint olyan  
18. kedd 19:30: Téli utazás  
19. szerda 19:30: A vörös oroszlán  
21. péntek 19:30: Fátyol nélkül  
22. szombat 19:30: A léggömb elrepül  
29. szombat 19:30: A pestis  
30. vasárnap 19:30: A vörös oroszlán  

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!