< 2015. február 2015. április > 2015. március havi műsor

Március havi műsor
Vígszínház Pesti Színház Házi Színpad
Dátum szerint | Előadások szerint
Vígszínház
1. vasárnap 14:30: Lumpáciusz Vagabundusz Fortuna b. 2. ea.
2. hétfő 19:00: A revizor  
3. kedd -
4. szerda -
5. csütörtök -
6. péntek 19:00: Popfesztivál 40  
7. szombat 19:00: Ha majd egyszer mindenki visszajön…  
8. vasárnap 14:30: A Mester és Margarita Darvas Lili b. 2. ea.
9. hétfő -
10. kedd -
11. szerda -
12. csütörtök 19:00: Koldusopera Latinovits Zoltán b. 2. ea.
13. péntek 19:00: Koldusopera Upor Tibor b. 4. ea.
14. szombat 19:00: Koldusopera Bemutató b. 3. ea.
15. vasárnap 19:00: Koldusopera Ruttkai Éva b. 2. ea.
16. hétfő 19:00: Julius Caesar Ditrói Mór b. 2. ea.
17. kedd 19:00: Popfesztivál 40  
18. szerda 19:00: Julius Caesar Tábori Nóra b. 2. ea.
19. csütörtök 19:00: Koldusopera Ráday Imre b. 4. ea.
20. péntek 19:00: Makrancos Kata  
21. szombat 19:00: Julius Caesar Pálos György b. 4. ea.
22. vasárnap 11:00: A padlás  
19:00: Hegedűs a háztetőn (125. előadás)  
23. hétfő 19:00: Tévedések vígjátéka  
24. kedd 19:00: Jóembert keresünk  
25. szerda 19:00: Átutazók  
26. csütörtök 19:00: A Mester és Margarita Somló István b. 2. ea.
27. péntek 19:00: A revizor  
28. szombat 19:00: A Mester és Margarita Tomanek Nándor b. 2. ea.
29. vasárnap 11:00: A padlás  
19:00: Koldusopera Góth Sándor b. 2. ea.
30. hétfő 19:00: Julius Caesar Kaszás Attila b. 2. ea.
31. kedd 19:00: Játék a kastélyban  
Pesti Színház
1. vasárnap 14:30: Kvartett Bánki Zsuzsa b. 2. ea.
19:00: Kvartett Benkő Gyula b. 2. ea.
2. hétfő 19:00: Vízkereszt, vagy amit akartok  
3. kedd -
4. szerda -
5. csütörtök 19:00: A testőr Lenkei Lajos b. 3. ea.
6. péntek 19:00: A testőr Harsányi Zsolt b. 2. ea.
7. szombat 19:00: A testőr (Bemutató)  
8. vasárnap 19:00: Fátyol nélkül - Pesti Színház  
9. hétfő 19:00: A testőr Kapás Dezső b. 4. ea.
10. kedd 19:00: A kellékes  
11. szerda 19:00: A testőr Bulla Elma b. 4. ea.
12. csütörtök 19:00: A testőr Roboz Imre b. 2. ea.
13. péntek 19:00: Sylvia  
14. szombat 19:00: A testőr Makay Margit b. 2. ea.
15. vasárnap 14:30: A dzsungel könyve  
16. hétfő 19:00: Mikve  
17. kedd 19:00: Az ünnep  
18. szerda 19:00: Két úr szolgája Somogyvári Rudolf b. 4. ea.
19. csütörtök 19:30: Magdaléna Rúzsa - Rúzsa Magdi koncertje  
20. péntek 19:30: Magdaléna Rúzsa - Rúzsa Magdi koncertje  
21. szombat 11:00: Túl a Maszat-hegyen  
19:00: Játszd újra, Sam!  
22. vasárnap 11:00: A dzsungel könyve  
14:30: A dzsungel könyve  
23. hétfő 19:00: A dzsungel könyve  
24. kedd 19:00: Kvartett  
25. szerda 19:00: Toldi  
26. csütörtök 19:00: Kvartett  
27. péntek 19:00: Sógornők  
28. szombat 11:00: A dzsungel könyve  
19:00: Kvartett Örkény István b. 2. ea.
29. vasárnap 11:00: Túl a Maszat-hegyen  
19:00: A testőr Horvai István b. 4. ea.
30. hétfő 19:00: Két úr szolgája Szatmári István b. 2. ea.
31. kedd 19:00: A vágy villamosa  
Házi Színpad
1. vasárnap 19:30: Fátyol nélkül  
8. vasárnap 19:30: A pestis  
18. szerda 19:30: Asszony a fronton  
19. csütörtök 19:30: Az élet mint olyan  
20. péntek 19:30: A vörös oroszlán  
21. szombat 19:30: Asszony a fronton  
22. vasárnap 19:30: A léggömb elrepül  
24. kedd 19:30: Művészbejáró  
25. szerda 19:30: A vörös oroszlán  
26. csütörtök 19:30: Fátyol nélkül  
28. szombat 19:30: Fátyol nélkül  

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!