< 2015. március 2015. május > 2015. április havi műsor

Április havi műsor
Vígszínház Pesti Színház Házi Színpad
Dátum szerint | Előadások szerint
Vígszínház
1. szerda 19:00: Koldusopera Tábori Nóra b. 3. ea.
2. csütörtök 19:00: Julius Caesar Lenkei Lajos b. 4. ea.
3. péntek 19:00: Koldusopera Páger Antal b. 3. ea.
4. szombat 19:00: Popfesztivál 40  
5. vasárnap 11:00: Halász Judit koncertje - Kezdődhet a mulatság  
14:30: Halász Judit koncertje - Kezdődhet a mulatság  
6. hétfő -
7. kedd 19:00: Koldusopera Bródy Sándor b. 4. ea.
8. szerda 19:00: Julius Caesar Bulla Elma b. 5. ea.
9. csütörtök 19:00: Számíthatsz rám – Zorán a Vígszínházban  
10. péntek 19:00: Jóembert keresünk  
11. szombat 15:00: A költészet napja 2015  
19:00: Koldusopera Bilicsi Tivadar b. 2. ea.
12. vasárnap 11:00: A padlás  
19:00: A Mester és Margarita Horvai István b. 5. ea.
13. hétfő -
14. kedd 19:00: Koldusopera Molnár Ferenc b. 3. ea.
15. szerda 19:00: Átutazók  
16. csütörtök 19:00: A revizor  
17. péntek -
18. szombat 19:00: Budapesti Tavaszi Fesztivál - J.A.Hasse: Siroe, Perzsia királya  
19. vasárnap 14:30: Julius Caesar Fortuna b. 3. ea.
20. hétfő 19:00: Hegedűs a háztetőn  
21. kedd -
22. szerda -
23. csütörtök 19:00: 1914  
24. péntek 19:00: 1914  
22:00: Búcsú Pap Verától  
25. szombat 14:30: Robert Wilson a Vígszínházban  
19:00: 1914  
26. vasárnap 19:00: Julius Caesar Ruttkai Éva b. 3. ea.
27. hétfő 19:00: Tévedések vígjátéka  
28. kedd -
29. szerda 19:00: A padlás  
30. csütörtök 19:00: Koldusopera Lenkei Lajos b. 5. ea.
Pesti Színház
1. szerda 19:00: A testőr Somogyvári Rudolf b. 5. ea.
2. csütörtök 19:00: A kellékes  
3. péntek 19:00: A testőr Upor Tibor b. 5. ea.
4. szombat 19:00: Mikve  
5. vasárnap 14:30: A dzsungel könyve  
6. hétfő -
7. kedd 19:00: A testőr Sulyok Mária b. 4. ea.
8. szerda 19:00: Játszd újra, Sam!  
9. csütörtök 19:00: Az álomkommandó Kaszás Attila b. 3. ea.
10. péntek 19:00: Kvartett Harsányi Zsolt b. 3. ea.
11. szombat 19:00: A testőr Pálos György b. 5. ea.
12. vasárnap 11:00: A dzsungel könyve  
14:30: A dzsungel könyve  
13. hétfő 19:00: A testőr Gombaszögi Ella b. 5. ea.
14. kedd 19:00: A testőr Fehér Miklós b. 3. ea.
15. szerda 19:30: Magdaléna Rúzsa - Rúzsa Magdi koncertje  
16. csütörtök 19:00: Vízkereszt, vagy amit akartok  
17. péntek 19:00: Toldi  
18. szombat 19:30: Magdaléna Rúzsa - Rúzsa Magdi koncertje  
19. vasárnap 19:00: Kvartett  
20. hétfő 19:00: Mikve  
21. kedd 19:00: Képzelt beteg  
22. szerda 19:00: Az ünnep  
23. csütörtök 19:00: Sógornők  
24. péntek 19:00: Toldi  
25. szombat 19:00: Két úr szolgája Makay Margit b. 3. ea.
26. vasárnap 11:00: Túl a Maszat-hegyen  
27. hétfő 19:00: Két úr szolgája Kapás Dezső b. 5. ea.
28. kedd 19:00: A testőr Bródy Sándor b. 5. ea.
29. szerda 19:00: A dzsungel könyve  
30. csütörtök 19:00: A testőr Ráday Imre b. 5. ea.
Házi Színpad
8. szerda 19:30: Asszony a fronton  
10. péntek 19:30: Fátyol nélkül  
12. vasárnap 19:30: Fátyol nélkül  
14. kedd 19:30: Asszony a fronton  
15. szerda 19:30: A pestis  
16. csütörtök 19:30: A vörös oroszlán  
23. csütörtök 20:45: A léggömb elrepül  
24. péntek 19:30: Fátyol nélkül  
25. szombat 19:30: A vörös oroszlán  
26. vasárnap 19:30: Asszony a fronton  
29. szerda 19:30: A vörös oroszlán  
30. csütörtök 19:30: Asszony a fronton  

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!