< 2016. január 2016. március > 2016. február havi műsor

Február havi műsor
Vígszínház Pesti Színház Házi Színpad
Dátum szerint | Előadások szerint
Vígszínház
1. hétfő 19:00: Óz, a csodák csodája Gombaszögi Ella b. 3. ea.
2. kedd 19:00: Istenítélet (A salemi boszorkányok) Molnár Ferenc b. 2. ea.
3. szerda -
4. csütörtök 19:00: A padlás  
5. péntek 19:00: A padlás  
6. szombat 15:00: A padlás  
7. vasárnap 11:00: Halász Judit koncertje - Kezdődhet a mulatság  
14:30: Halász Judit koncertje - Kezdődhet a mulatság  
20:00: VÍGMOZI: Gondolj rám - Kern András filmje  
8. hétfő 19:00: Hegedűs a háztetőn  
9. kedd 19:00: Össztánc  
10. szerda 19:00: A Mester és Margarita  
11. csütörtök 19:00: Makrancos Kata  
12. péntek 19:00: Istenítélet (A salemi boszorkányok) Varsányi Irén b. 3. ea.
13. szombat 19:00: Óz, a csodák csodája  
14. vasárnap 11:00: Óz, a csodák csodája  
14:30: Óz, a csodák csodája  
15. hétfő 19:00: Össztánc  
16. kedd 19:00: Tévedések vígjátéka  
17. szerda 19:00: Játék a kastélyban  
18. csütörtök 19:00: Istenítélet (A salemi boszorkányok) Lenkei Lajos b. 3. ea.
19. péntek 19:00: Össztánc Hegedűs Gyula b. 2. ea.
20. szombat 19:00: Istenítélet (A salemi boszorkányok) Bilicsi Tivadar b. 3. ea.
21. vasárnap 11:00: A padlás  
19:00: Koldusopera  
22. hétfő 19:00: Jóembert keresünk  
23. kedd 19:00: Istenítélet (A salemi boszorkányok) Sulyok Mária b. 2. ea.
24. szerda 19:00: Istenítélet (A salemi boszorkányok) Somogyvári Rudolf b. 3. ea.
25. csütörtök 19:00: Össztánc Somló István b. 2. ea.
26. péntek 19:00: Óz, a csodák csodája Upor Tibor b. 4. ea.
27. szombat 14:30: Óz, a csodák csodája  
19:00: Óz, a csodák csodája Tomanek Nándor b. 2. ea.
28. vasárnap 14:30: Óz, a csodák csodája  
19:00: Óz, a csodák csodája Horvai István b. 3. ea.
29. hétfő 20:00: VÍGMOZI: Saul fia  
Pesti Színház
1. hétfő 19:00: A testőr  
2. kedd 19:00: Haramiák Bródy Sándor b. 3. ea.
3. szerda 19:00: Játszd újra, Sam!  
4. csütörtök 19:00: Toldi  
5. péntek 19:00: A dzsungel könyve  
6. szombat 19:00: A dzsungel könyve  
7. vasárnap 19:00: Képzelt beteg  
8. hétfő 19:00: Toldi  
9. kedd 19:00: Jó estét nyár, jó estét szerelem Sulyok Mária b. 1. ea.
10. szerda 19:00: Kvartett  
11. csütörtök 19:00: A testőr  
12. péntek 19:00: Haramiák Csortos Gyula b. 2. ea.
13. szombat 11:00: Túl a Maszat-hegyen  
19:00: A kellékes  
14. vasárnap 14:30: Találkozás Bánki Zsuzsa b. 2. ea.
19:30: Találkozás Benkő Gyula b. 2. ea.
15. hétfő 19:00: Jó estét nyár, jó estét szerelem Szatmári István b. 3. ea.
16. kedd 19:00: A dzsungel könyve  
17. szerda 19:00: Mikve  
18. csütörtök 19:00: Haramiák Ráday Imre b. 3. ea.
19. péntek 19:00: A testőr  
20. szombat 19:00: Haramiák Pálos György b. 4. ea.
21. vasárnap 11:00: Túl a Maszat-hegyen  
19:00: Játszd újra, Sam!  
22. hétfő 19:00: Jó estét nyár, jó estét szerelem Kapás Dezső b. 3. ea.
23. kedd 19:00: Haramiák Fehér Miklós b. 3. ea.
24. szerda 19:00: Haramiák ( Az előadás elmaradt)  
25. csütörtök 19:00: A vágy villamosa  
26. péntek 19:00: A testőr  
27. szombat 19:30: Találkozás Örkény István b. 2. ea.
28. vasárnap 11:00: A dzsungel könyve  
19:00: Kvartett  
29. hétfő -
Házi Színpad
8. hétfő 19:30: Tünet Együttes: Sóvirág  
10. szerda 19:30: Tünet Együttes: Sóvirág  
17. szerda 19:30: Az élet mint olyan  
21. vasárnap 19:30: Asszony a fronton  
22. hétfő 19:30: A pestis  
24. szerda 19:30: Tünet Együttes: Sóvirág  

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!