< 2016. november 2017. január > 2016. december havi műsor

Vígszínház Pesti Színház Házi Színpad
Dátum szerint | Előadások szerint
Vígszínház
1. csütörtök 19:00: A Pál utcai fiúk  
2. péntek 19:00: A Mester és Margarita  
3. szombat 15:00: A padlás  
4. vasárnap 11:00: Halász Judit koncertje - Kezdődhet a mulatság  
14:30: Halász Judit koncertje - Kezdődhet a mulatság  
5. hétfő 19:00: A padlás (900. előadás)  
6. kedd 19:00: A revizor  
7. szerda 19:00: Istenítélet (A salemi boszorkányok)  
8. csütörtök 19:00: A Pál utcai fiúk  
9. péntek 19:00: Össztánc  
10. szombat 19:00: A Pál utcai fiúk Pálos György b. 2. ea.
11. vasárnap 11:00: Halász Judit koncertje - Kezdődhet a mulatság  
14:30: Halász Judit koncertje - Kezdődhet a mulatság  
19:00: Bűn és bűnhődés Horvai István b. 2. ea.
12. hétfő 19:00: Tévedések vígjátéka  
13. kedd 19:00: Istenítélet (A salemi boszorkányok)  
14. szerda 19:00: Bűn és bűnhődés Somogyvári Rudolf b. 3. ea.
15. csütörtök 19:00: Bűn és bűnhődés Latinovits Zoltán b. 2. ea.
16. péntek 19:00: A Pál utcai fiúk Upor Tibor b. 2. ea.
17. szombat 15:00: A Pál utcai fiúk  
19:00: A Pál utcai fiúk  
18. vasárnap 11:00: Halász Judit koncertje - Kezdődhet a mulatság  
14:30: Halász Judit koncertje - Kezdődhet a mulatság  
19:00: A revizor  
19. hétfő 19:00: Jóembert keresünk  
20. kedd 19:00: Bűn és bűnhődés Bródy Sándor b. 2. ea.
21. szerda 19:00: A Pál utcai fiúk  
22. csütörtök 19:00: A Pál utcai fiúk Ráday Imre b. 3. ea.
23. péntek 19:00: A Pál utcai fiúk Páger Antal b. 2. ea.
24. szombat -
25. vasárnap 11:00: Óz, a csodák csodája  
15:00: Óz, a csodák csodája  
26. hétfő 11:00: Óz, a csodák csodája  
15:00: Óz, a csodák csodája  
27. kedd 17:00: Caramel ünnepi koncert  
20:30: Caramel ünnepi koncert  
28. szerda 19:00: A Mester és Margarita  
29. csütörtök 19:00: Földrengés Londonban  
30. péntek 19:00: A padlás  
31. szombat 16:30: A Pál utcai fiúk  
20:30: A Pál utcai fiúk  
Pesti Színház
1. csütörtök 19:00: Mikve  
2. péntek 19:00: A kellékes  
3. szombat 15:00: A dzsungel könyve  
4. vasárnap 19:00: Jó estét nyár, jó estét szerelem ( A szeptember 23-ai jegyek érvényesek)  
5. hétfő 19:00: A dzsungel könyve  
6. kedd 19:00: A dzsungel könyve (A mai napra meghirdetett "Képzelt beteg" c. előadás elmarad, a jegyek legkésőbb az előadás időpontja után 1 hétig válthatók vissza. Mai napra érvényesek a december 2-ára eladott "A dzsungel könyve" c. előadásra megváltott jegyek. )  
7. szerda 19:00: Toldi  
8. csütörtök 19:00: Don Juan Roboz Imre b. 2. ea.
9. péntek 19:00: A testőr  
10. szombat 19:00: A testőr  
11. vasárnap 11:00: Túl a Maszat-hegyen  
19:00: A kellékes  
12. hétfő 19:00: A dzsungel könyve  
13. kedd 19:00: Haramiák  
14. szerda 19:00: Audiencia Bulla Elma b. 2. ea.
15. csütörtök 19:00: Audiencia Lenkei Lajos b. 1. ea.
16. péntek 19:00: Mikve  
17. szombat 19:00: Don Juan  
18. vasárnap 11:00: A dzsungel könyve  
19:00: A vágy villamosa  
19. hétfő 19:00: Jó estét nyár, jó estét szerelem  
20. kedd 19:00: Audiencia Sulyok Mária b. 2. ea.
21. szerda 19:00: Kvartett  
22. csütörtök 19:00: Sógornők  
23. péntek 19:00: Don Juan Csortos Gyula b. 2. ea.
24. szombat -
25. vasárnap 14:30: A testőr  
19:00: A testőr  
26. hétfő 11:00: A dzsungel könyve  
19:00: Audiencia  
27. kedd 19:00: Audiencia  
28. szerda 19:00: Kvartett  
29. csütörtök 19:00: A velencei kalmár  
30. péntek 19:00: A dzsungel könyve  
31. szombat 16:30: Játszd újra, Sam!  
20:30: Játszd újra, Sam!  
Házi Színpad
1. csütörtök 19:30: Hallgatni akartam  
2. péntek 17:30: Tünet Együttes: Sóvirág (Kortárs Drámafesztivál Budapest 2016 keretében, angol feliratozással és szinkrontolmácsolással​. Contemporary Drama Festival; with English subtitles and simultaneous interpretation.)  
4. vasárnap 19:30: Kelet-nyugati pályaudvar (Cseh Tamás-est)  
6. kedd 19:30: A vörös oroszlán  
9. péntek 19:30: Hallgatni akartam  
10. szombat 19:30: Hallgatni akartam  
11. vasárnap 19:30: A vörös oroszlán  
12. hétfő 19:30: Az élet mint olyan  
14. szerda 19:30: A Pentheszileia Program  
15. csütörtök 19:30: A Pentheszileia Program  
16. péntek 19:30: Tünet Együttes: Sóvirág  
17. szombat 19:30: A vörös oroszlán  
19. hétfő 19:30: Hallgatni akartam  
20. kedd 19:30: A Pentheszileia Program  
21. szerda 19:30: Tünet Együttes: Sóvirág  
23. péntek 19:30: Az élet mint olyan  
25. vasárnap 19:30: A léggömb elrepül  
26. hétfő 19:30: Kelet-nyugati pályaudvar (Cseh Tamás-est)  
28. szerda 19:30: Fátyol nélkül  
29. csütörtök 19:30: Hallgatni akartam  
30. péntek 19:30: #Orfeusz #Eurüdiké  

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!