< 2016. december 2017. február > 2017. január havi műsor

Vígszínház Pesti Színház Házi Színpad
Dátum szerint | Előadások szerint
Vígszínház
1. vasárnap -
2. hétfő 19:00: Bűn és bűnhődés Kapás Dezső b. 2. ea.
3. kedd 19:00: Bűn és bűnhődés Molnár Ferenc b. 1. ea.
4. szerda 19:00: A Pál utcai fiúk Tábori Nóra b. 1. ea.
5. csütörtök 19:00: A Pál utcai fiúk Lenkei Lajos b. 2. ea.
6. péntek 19:00: A revizor  
7. szombat 19:00: Makrancos Kata  
8. vasárnap 16:00: Budapest Bár  
20:00: Budapest Bár  
9. hétfő 19:00: A padlás  
10. kedd 19:00: A padlás  
11. szerda 19:00: Földrengés Londonban  
12. csütörtök 19:00: Bűn és bűnhődés Somló István b. 1. ea.
13. péntek 19:00: A Pál utcai fiúk Hegedűs Gyula b. 1. ea.
14. szombat 17:00: Óz, a csodák csodája  
15. vasárnap 11:00: Óz, a csodák csodája  
15:00: Óz, a csodák csodája  
16. hétfő 19:00: A Pál utcai fiúk Ditrói Mór b. 1. ea.
17. kedd 19:00: Istenítélet (A salemi boszorkányok)  
18. szerda 19:00: A padlás  
19. csütörtök 19:00: A Pál utcai fiúk  
20. péntek 19:00: A Mester és Margarita  
21. szombat 19:00: Bűn és bűnhődés Várkonyi Zoltán b. 1. ea.
22. vasárnap 14:30: Bűn és bűnhődés Darvas Lili b. 1. ea.
23. hétfő -
24. kedd 19:00: Tévedések vígjátéka  
25. szerda 19:00: Földrengés Londonban  
26. csütörtök 19:00: Istenítélet (A salemi boszorkányok)  
27. péntek 19:00: Jóembert keresünk  
28. szombat 19:00: A Pál utcai fiúk Tomanek Nándor b. 1. ea.
29. vasárnap 14:30: A Pál utcai fiúk  
19:00: A Pál utcai fiúk Ruttkai Éva b. 1. ea.
30. hétfő 19:00: Makrancos Kata  
31. kedd 19:00: A padlás  
Pesti Színház
1. vasárnap -
2. hétfő 19:00: A dzsungel könyve  
3. kedd 19:00: Audiencia Fehér Miklós b. 1. ea.
4. szerda 19:00: Don Juan Kozák László b. 1. ea.
5. csütörtök 19:00: Sógornők  
6. péntek 19:00: A kellékes  
7. szombat 19:00: A testőr  
8. vasárnap 14:30: Audiencia Bánki Zsuzsa b. 1. ea.
19:00: Audiencia Benkő Gyula b. 1. ea.
9. hétfő 19:00: Toldi  
10. kedd 19:00: A dzsungel könyve  
11. szerda 19:00: A velencei kalmár  
12. csütörtök 19:00: Audiencia Ráday Imre b. 4. ea.
13. péntek 19:00: Képzelt beteg  
14. szombat 19:00: A vágy villamosa  
15. vasárnap 11:00: A dzsungel könyve  
15:00: A dzsungel könyve  
16. hétfő -
17. kedd 19:00: Toldi  
18. szerda 19:00: A testőr  
19. csütörtök 19:00: Mikve  
20. péntek 19:00: Kvartett  
21. szombat 19:00: A dzsungel könyve  
22. vasárnap 11:00: Túl a Maszat-hegyen  
19:00: Audiencia  
23. hétfő 19:00: A dzsungel könyve  
24. kedd 19:00: A dzsungel könyve  
25. szerda 19:00: A velencei kalmár  
26. csütörtök 19:00: Haramiák  
27. péntek 19:00: Jó estét nyár, jó estét szerelem  
28. szombat 19:00: Don Juan Makay Margit b. 1. ea.
29. vasárnap 19:00: Don Juan Horvai István b. 3. ea.
30. hétfő 19:00: Játszd újra, Sam!  
31. kedd 19:00: A testőr  
Házi Színpad
3. kedd 19:30: A Pentheszileia Program  
4. szerda 19:30: Az élet mint olyan  
6. péntek 19:30: A léggömb elrepül  
7. szombat 19:30: Hallgatni akartam  
11. szerda 19:30: A vörös oroszlán  
12. csütörtök 19:30: A Pentheszileia Program  
13. péntek 19:30: Hallgatni akartam  
14. szombat 19:30: Tünet Együttes: Sóvirág  
15. vasárnap 19:30: Fátyol nélkül  
16. hétfő 19:30: #Orfeusz #Eurüdiké  
17. kedd 19:30: Tünet Együttes: Sóvirág  
18. szerda 19:30: Hallgatni akartam  
19. csütörtök 19:30: Hallgatni akartam  
20. péntek 19:30: A vörös oroszlán  
22. vasárnap 19:30: A Pentheszileia Program  
25. szerda 19:30: Hallgatni akartam  
27. péntek 19:30: Kelet-nyugati pályaudvar (Cseh Tamás-est)  
28. szombat 19:30: #Orfeusz #Eurüdiké  
29. vasárnap 19:30: Az élet mint olyan  
30. hétfő 19:30: Tünet Együttes: Sóvirág  
31. kedd 19:30: A vörös oroszlán  

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!