< 2017. február 2017. április > 2017. március havi műsor

Vígszínház Pesti Színház Házi Színpad
Dátum szerint | Előadások szerint
Vígszínház
1. szerda 19:00: A Pál utcai fiúk  
2. csütörtök 19:00: Szentivánéji álom Latinovits Zoltán b. 3. ea.
3. péntek 19:00: Szentivánéji álom Páger Antal b. 3. ea.
4. szombat 19:00: A Pál utcai fiúk Várkonyi Zoltán b. 2. ea.
5. vasárnap 11:00: A Pál utcai fiúk  
6. hétfő 19:00: A Pál utcai fiúk Gombaszögi Ella b. 3. ea.
7. kedd 19:00: A Pál utcai fiúk  
8. szerda 19:00: A Pál utcai fiúk  
9. csütörtök 19:00: Szentivánéji álom Ráday Imre b. 5. ea.
10. péntek 19:00: Makrancos Kata  
11. szombat 19:00: Szentivánéji álom Tomanek Nándor b. 2. ea.
12. vasárnap 15:00: Óz, a csodák csodája  
13. hétfő 18:00: Óz, a csodák csodája  
14. kedd 19:00: A padlás  
15. szerda 14:30: A Pál utcai fiúk  
19:00: A Pál utcai fiúk  
16. csütörtök 19:00: A padlás  
17. péntek 19:00: A Mester és Margarita  
18. szombat 19:00: Istenítélet (A salemi boszorkányok)  
19. vasárnap 14:30: Szentivánéji álom Darvas Lili b. 2. ea.
19:00: Szentivánéji álom Góth Sándor b. 2. ea.
20. hétfő 19:00: Tévedések vígjátéka  
21. kedd 19:00: A Pál utcai fiúk  
22. szerda 19:00: Szentivánéji álom Bulla Elma b. 4. ea.
23. csütörtök 19:00: Bűn és bűnhődés Lenkei Lajos b. 4. ea.
24. péntek 19:00: A Pál utcai fiúk  
25. szombat 19:00: Földrengés Londonban  
26. vasárnap 11:00: A padlás  
15:00: A padlás  
27. hétfő 19:00: A Mester és Margarita  
28. kedd 19:00: Szentivánéji álom Bródy Sándor b. 4. ea.
29. szerda 19:00: A Pál utcai fiúk  
30. csütörtök 19:00: Jóembert keresünk  
31. péntek 19:00: Bűn és bűnhődés  
Pesti Színház
1. szerda 19:00: Toldi  
2. csütörtök 19:00: Sógornők  
3. péntek 19:00: Szentivánéji szexkomédia Harsányi Zsolt b. 2. ea.
4. szombat 19:00: Mikve  
5. vasárnap 15:00: Audiencia  
6. hétfő 19:00: Don Juan Kapás Dezső b. 3. ea.
7. kedd 19:00: Képzelt beteg  
8. szerda 19:30: Magdaléna Rúzsa - Rúzsa Magdi estje  
9. csütörtök 19:00: Szentivánéji szexkomédia Roboz Imre b. 3. ea.
10. péntek 19:00: A testőr  
11. szombat 19:00: Szentivánéji szexkomédia Makay Margit b. 3. ea.
12. vasárnap 11:00: A dzsungel könyve  
19:00: Audiencia  
13. hétfő 19:30: Találkozás  
14. kedd 19:00: A testőr  
15. szerda 14:30: Szentivánéji szexkomédia  
19:00: Szentivánéji szexkomédia Kozák László b. 3. ea.
16. csütörtök 19:00: A dzsungel könyve  
17. péntek 19:00: Kvartett  
18. szombat 19:00: Játszd újra, Sam!  
19. vasárnap 11:00: A dzsungel könyve  
19:00: Szentivánéji szexkomédia Horvai István b. 4. ea.
20. hétfő 19:00: A dzsungel könyve  
21. kedd 19:00: Don Juan Fehér Miklós b. 2. ea.
22. szerda 19:00: A dzsungel könyve  
23. csütörtök 19:00: Audiencia  
24. péntek 19:00: A testőr  
25. szombat 19:00: A velencei kalmár  
26. vasárnap 11:00: Túl a Maszat-hegyen  
19:00: A vágy villamosa  
27. hétfő 19:00: A kellékes  
28. kedd 19:00: Szentivánéji szexkomédia Sulyok Mária b. 4. ea.
29. szerda 19:00: Don Juan Somogyvári Rudolf b. 5. ea.
30. csütörtök 19:00: Toldi  
31. péntek 19:00: Audiencia Upor Tibor b. 4. ea.
Házi Színpad
1. szerda 19:30: Hallgatni akartam  
3. péntek 19:30: Rendezés  
4. szombat 19:30: #Orfeusz #Eurüdiké  
6. hétfő 19:30: Az élet mint olyan  
7. kedd 19:30: Tünet Együttes: Sóvirág  
12. vasárnap 15:00: Kelet-nyugati pályaudvar (Cseh Tamás-est)  
19. vasárnap 19:30: Rendezés  
21. kedd 19:30: #Orfeusz #Eurüdiké  
22. szerda 19:30: A vörös oroszlán  
23. csütörtök 19:30: A Pentheszileia Program  
24. péntek 19:30: Hallgatni akartam  
25. szombat 19:30: Tünet Együttes: Sóvirág  
26. vasárnap 19:30: A léggömb elrepül  
27. hétfő 19:30: Hallgatni akartam  
28. kedd 19:30: A vörös oroszlán  
29. szerda 19:30: Az élet mint olyan  
31. péntek 19:30: A Pentheszileia Program  

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!