< 2017. március 2017. május > 2017. április havi műsor

Vígszínház Pesti Színház Házi Színpad
Dátum szerint | Előadások szerint
Vígszínház
1. szombat 17:00: Óz, a csodák csodája  
2. vasárnap 11:00: A padlás  
19:00: Bűn és bűnhődés Ruttkai Éva b. 3. ea.
3. hétfő 19:00: Szentivánéji álom  
4. kedd 19:00: A padlás  
5. szerda 16:00: A Pál utcai fiúk  
Zártkörű rendezvény
6. csütörtök 19:00: A Pál utcai fiúk  
7. péntek 19:00: Jóembert keresünk  
8. szombat 17:00: Óz, a csodák csodája  
9. vasárnap 11:00: Óz, a csodák csodája  
15:00: Óz, a csodák csodája  
10. hétfő 19:00: Makrancos Kata  
11. kedd 19:00: Szentivánéji álom Molnár Ferenc b. 3. ea.
12. szerda 19:00: Szentivánéji álom Somogyvári Rudolf b. 6. ea.
13. csütörtök 19:00: A Pál utcai fiúk Somló István b. 3. ea.
14. péntek 19:00: A Pál utcai fiúk  
15. szombat 14:30: A Pál utcai fiúk  
19:00: A Pál utcai fiúk  
16. vasárnap 14:30: A Pál utcai fiúk  
19:00: A Pál utcai fiúk  
17. hétfő -
18. kedd 19:00: Földrengés Londonban  
19. szerda 19:00: Istenítélet (A salemi boszorkányok)  
20. csütörtök 19:00: A Mester és Margarita  
21. péntek 19:00: Szentivánéji álom Hegedűs Gyula b. 3. ea.
22. szombat 19:00: Szentivánéji álom Bilicsi Tivadar b. 3. ea.
23. vasárnap 11:00: A padlás  
15:00: A padlás  
24. hétfő 19:00: Szentivánéji álom Kapás Dezső b. 4. ea.
25. kedd -
26. szerda 19:00: Nanyue királya - a kínai 13. Színház vendégjátéka (A kínai Guangzhou-i színház vendégjátéka.)  
27. csütörtök 19:00: A padlás  
28. péntek 17:00: A Pál utcai fiúk  
29. szombat 19:00: Bűn és bűnhődés Tomanek Nándor b. 3. ea.
30. vasárnap 14:30: A Pál utcai fiúk Darvas Lili b. 3. ea.
19:00: A Pál utcai fiúk  
Pesti Színház
1. szombat 19:00: A vágy villamosa  
2. vasárnap 11:00: A dzsungel könyve  
19:00: Audiencia  
3. hétfő 19:00: Szentivánéji szexkomédia Gombaszögi Ella b. 4. ea.
4. kedd 19:00: Toldi  
5. szerda 19:30: Audiencia  
6. csütörtök 19:00: Szentivánéji szexkomédia Ráday Imre b. 6. ea.
7. péntek 19:30: Találkozás  
8. szombat 15:00: A költészet napja 2017  
19:30: Magdaléna Rúzsa - Rúzsa Magdi estje  
9. vasárnap 11:00: A dzsungel könyve  
19:00: Audiencia Horvai István b. 5. ea.
10. hétfő 19:00: A testőr  
11. kedd 19:00: Képzelt beteg  
12. szerda 19:00: Szentivánéji szexkomédia Bulla Elma b. 5. ea.
13. csütörtök 19:00: Mikve  
14. péntek 19:00: Szentivánéji szexkomédia Csortos Gyula b. 3. ea.
15. szombat 19:00: Kvartett  
16. vasárnap 14:30: A testőr  
19:00: A testőr  
17. hétfő -
18. kedd 19:00: A velencei kalmár  
19. szerda 19:00: Haramiák  
20. csütörtök 19:00: A dzsungel könyve  
21. péntek 19:00: Szentivánéji szexkomédia Upor Tibor b. 5. ea.
22. szombat 19:00: Játszd újra, Sam!  
23. vasárnap 11:00: A dzsungel könyve  
20:00: Idegenek az éjszakában - Kamarás Iván estje  
24. hétfő 19:00: A dzsungel könyve  
25. kedd 19:00: Szentivánéji szexkomédia Bródy Sándor b. 5. ea.
26. szerda 19:00: Audiencia  
27. csütörtök 19:00: Toldi  
28. péntek 19:00: Don Juan Harsányi Zsolt b. 3. ea.
29. szombat 19:00: Audiencia Pálos György b. 4. ea.
30. vasárnap 10:30: Túl a Maszat-hegyen  
19:00: Don Juan Benkő Gyula b. 3. ea.
Házi Színpad
2. vasárnap 19:30: A Pentheszileia Program  
4. kedd 19:30: Az élet mint olyan  
6. csütörtök 19:30: A vörös oroszlán  
8. szombat 19:30: Hallgatni akartam  
10. hétfő 19:30: A vörös oroszlán  
11. kedd 19:30: Távoli dal  
12. szerda 19:30: Távoli dal  
14. péntek 19:30: Hallgatni akartam  
18. kedd 19:30: A vörös oroszlán  
19. szerda 19:30: Távoli dal  
20. csütörtök 19:30: Hallgatni akartam  
21. péntek 19:30: Távoli dal  
22. szombat 19:30: Rendezés  
24. hétfő 19:30: A léggömb elrepül  
25. kedd 19:30: Rendezés  
29. szombat 19:30: A Pentheszileia Program  
30. vasárnap 19:30: Az élet mint olyan  

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!