Állásajánlat

A Vígszínház felvételt hirdet rendezőasszisztensi pozíció betöltésére. Csapatunkba keressük asszisztensi gyakorlattal rendelkező, megbízható, precíz, rugalmas munkatársunkat! Színházi tapasztalat és idegen nyelv ismerete előnyt jelent.

A rendezőasszisztens főbb feladatai:

- A rendezőasszisztens részt vesz a darab színpadra állításának teljes folyamatában a produkciós terv előkészítésétől a bemutatóig.

- A próbaterv betartását figyelemmel kíséri. Ennek érdekében a produkció létrejöttéhez szükséges különböző tevékenységek és feladatok összehangolását szervezi a rendező irányítása mellett.

- A rendező igényeit, kéréseit, utasításait folyamatosan közli az érintettekkel /titkárság, gazdasági hivatal, díszlet- és jelmeztervező, bútoros, világosító, stb./.

- A próbák folyamán rendezőpéldányt készít, melyben rögzíti a rendező által beállított jelenetek minden lényeges elemét.

- A rendezővel történt megbeszélés után naponta kiírja a másnapi próbatáblát.

- Munkája során a színház produkciós lebonyolító szoftverét naprakészen tartja és használja.

- Részt vesz a titkárság által kiírt produkciók felújító próbáin és a beugrópróbákon, s ha szükséges, önállóan vezeti le azokat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, 2017. február 28-ig küldje el motivációs levelét és önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a e-mail címre, a levél tárgyaként pedig jelölje meg: rendezőasszisztens.

A Vígszínház felvételt hirdet fodrász munkakör betöltésére. Minimum 1 éves szakmai gyakorlat előnyt jelent. Jelentkezni önéletrajzzal Szever Csaba fodrásztár-vezetőnél lehet a címen. Elvárások: szakirányú végzettség, szakmai tapasztalat, büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány.

A Vígszínház felvételt hirdet világosítói munkakör betöltésére, decemberi munkakezdéssel. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal Csontos Balázsnál a címen lehet. Az ideális jelölt minimum 1 éves, színházban szerzett világosítói tapasztalattal rendelkezik.
Elvárások: szakirányú végzettség, szakmai tapasztalat, büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány.
A munkavégzés helye: Pesti Színház (1056 Budapest, Váci u. 9.)

Felvételt hirdetünk díszítő (díszlet építő) munkakörbe.
Elvárások: jó fizikai munkabírású férfi, színházi területen szerzett 1-3 éves gyakorlat, büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány.
A munkavégzés helyszíne: Pesti Színház (1052 Budapest, Váci u. 9.)
A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős.
A munkakörrel kapcsolatos további információt Nyegota Krisztián színpadmester nyújt
a +36 30 323 8881 számon, vagy a címen.