Február 21-én a következő pesti színházi bemutatónk, Az államtitkár úr próbafolyamatába nyerhetnek betekintést. A nyílt próbán megismerkedhetnek a történettel, kiderül, hogyan formálódnak a karakterek, hogy mi kell egy igazi komédiához, és milyen instrukciókat ad a rendező, Máté Gábor.
Látogassanak el hozzánk február 21-én, szombaton a Pesti Színházba 11 órakor és lessenek be a kulisszák mögé!
A nyílt próbán való részvétel ingyenes, de online regisztrációhoz kötött! A korlátozott férőhelyek miatt – és hogy minél többen részesei lehessenek az élménynek – egy személy maximum 2 jegyet igényelhet. Regisztrálni február 16-ig a jegykezeles@vigszinhaz.hu e-mail címen lehet.
A jegyeket PDF-ben küldjük ki e-mailben, vagy személyesen átvehetők a Szervezési Irodában (Pannónia utca 8.) legkésőbb 2026. február 20-ig. Kérjük, a jelentkezéskor tüntessétek fel, hogy PDF-ben, vagy személyesen szeretnék-e a jegyeket átvenni! Sikeres regisztráció után visszaigazolást küldünk.
Időpont: 2026.02.21. 11:00, kapunyitás: 10:30
Helyszín: Pesti Színház (1052 Budapest, Váci utca 9.)
