Jövőre újra VígSTREAMház2020. 12. 16.
A kő premierjének és Halász Judit karácsonyi koncertjének online közvetítésével zárta a decemberi hónapot a VígSTREAMház. A pandémiás helyzet miatt további közvetítéseket nem terveztünk 2020-ra, januárban azonban új izgalmas előadásokkal folytatódik online közvetítés-sorozatunk.
Január 16-án a Hamlet egy korábbi felvételének közvetítését láthatta a közönség, ifj. Vidnyánszky Attila főszereplésével Eszenyi Enikő rendezésében. Január 22-én Cseh Tamás munkássága előtt tisztelgünk a zeneszerző születésnapján a Kelet-nyugati pályaudvar című élő koncertszínházi előadásunkkal. Január 23-án Pass Andrea kortárs magyar drámáját, A vándorkutyát közvetítjük élőben a Vígszínház kiváló színészeivel, 30-án pedig igazi meglepetéssel készülünk, A dzsungel könyve 25 éves születésnapi előadását ünnepelhetjük együtt otthonunkból.
Tartsanak velünk az új évben is, lepjék meg szeretteiket VígSTREAMház-jegyekkel!
A normál jegyek mellett támogatói jegy vásárlására is van lehetőségük, ezzel segíthetik színházunk működését. Szeretteiket ajándék streamjeggyekkel is meglephetik karácsonyra, erre is lehetőséget ad az eSzínház felülete.
Az előadások közvetítése az eSzínházzal való együttműködésben jön létre.
Műsor és jegyvásárlás: vigszinhaz.hu/musor/index.php
Legfrissebb hírek
Elmarad a Magyar Elektra a Házi Színpadon
Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy a 2025. április 1-i Magyar Elektra című előadás egészségi ok miatt elmarad!
Víg125 dokumentum(játék)film vetítés a Vígszínházban
Május 2-án a Vígszínházban 18 órás kezdéssel vetítjük le a Víg125 dokumentum(játék)film mind a négy részét, egy szünettel.
Búcsúzó előadások a Vígszínházban
Tájékoztatjuk kedves Nézőinket, hogy a 2024/25-ös évad végéhez közeledve két előadásunktól is búcsúzunk a Vígszínházban.
Elindult a Víg Társalgó Podcast a Youtube-on!
Minden héten csütörtök délelőtt 10 órakor új résszel jelentkezünk az évad végéig a Víg Társalgó részeivel a Youtube-on.
Búcsúzó előadások a Pesti Színházban
Tájékoztatjuk kedves Nézőinket, hogy a 2024/25-ös évad végéhez közeledve több előadásunktól is búcsúzunk a Pesti Színházban.
Apa szeme fénye – Gold Digger bemutató a Házi Színpadon
Tasnádi István legújabb darabjának ősbemutatója a Vígszínház Házi Színpadán március 22-én.
A magyar költészet napja 2025
Hagyományainkhoz híven idén is ünnepi műsorral emlékezünk meg József Attila születésnapjáról és tisztelgünk a magyar költészet előtt.
Elmarad Az apa a Pesti Színházban
Tájékoztatjuk Nézőinket, hogy a 2025. március 18-ra meghirdetett Az apa című előadás légúti megbetegedés miatt elmarad a Pesti Színházban!