English

Állásajánlat

A Vígszínház felvételt hirdet rendezőasszisztensi pozíció betöltésére. Csapatunkba keressük rendezőasszisztensi gyakorlattal rendelkező, megbízható, precíz, rugalmas munkatársunkat! Színházi tapasztalat és idegen nyelv ismerete előnyt jelent.

A rendezőasszisztens főbb feladatai:

- A rendezőasszisztens részt vesz a darab színpadra állításának teljes folyamatában a produkciós terv előkészítésétől a bemutatóig.

- A próbaterv betartását figyelemmel kíséri. Ennek érdekében a produkció létrejöttéhez szükséges különböző tevékenységek és feladatok összehangolását szervezi a rendező irányítása mellett.

- A rendező igényeit, kéréseit, utasításait folyamatosan közli az érintettekkel /titkárság, gazdasági hivatal, díszlet- és jelmeztervező, bútoros, világosító, stb./.

- A próbák folyamán rendezőpéldányt készít, melyben rögzíti a rendező által beállított jelenetek minden lényeges elemét.

- A rendezővel történt megbeszélés után naponta kiírja a másnapi próbatáblát.

- Munkája során a színház produkciós lebonyolító szoftverét naprakészen tartja és használja.

- Részt vesz a titkárság által kiírt produkciók felújító próbáin és a beugrópróbákon, s ha szükséges, önállóan vezeti le azokat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el motivációs levelét és önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a hr@vigszinhaz.hu e-mail címre, a levél tárgyaként pedig jelölje meg: rendezőasszisztens.

A Vígszínház Nonprofit Kft. felvételt hirdet gépész karbantartó munkakörbe, akár azonnali kezdéssel.

A munkavégzés helyszíne: Vígszínház (1137 Budapest, Szent István krt. 14.) és Pesti Színház (1052 Budapest, Váci utca 9.)

Munkavégzés: váltott munkarendben.

Alapkövetelmény valamely szakipari (víz-/gáz-/központifűtés-/klímaberendezés-szerelő) szakmai végzettség, szakmai gyakorlat minimum 5 év.

Előny: több szakma gyakorlati ismerete, esetleg a felsoroltakon kívül is.

Elvégzendő feladatok:

  • Az összes vízszerelvény /használati és tűzvédelmi/, a csatornahálózat, az összes fűtési szerelvény és berendezés, az összes szellőző és légkondicionáló berendezés, az összes épületszerelvény(zárak, lakatok, vasajtók, vasablakok, stb.) karbantartása.
  • A színház épületeit naponta végigjárva, az ellenőrzött berendezéseken tapasztalt hibák - amennyiben ez elvárható és a szükséges feltételek biztosítottak - kijavítása.
  • Amennyiben a színházban azonnali beavatkozást igénylő karbantartási munka adódik, azt köteles azonnal elvégezni.
  • Köteles a főgépész által előírt gyakorisággal leolvasni és naplóban vezetni a gáz és vízórák állását
  • Köteles gondoskodni a színház gondnoka által bejelentett hibák elhárításáról.
  • Részt vesz a karbantartó műhely működéséhez szükséges anyagok beszerzésében, szállításában.
  • Köteles részt venni a műhely tisztán- és rendben tartásában.
  • Munkaidejét a heti munkaterv határozza meg.
  • Minden egyéb feladat, amivel munkakörével kapcsolatban felettese megbízza.

A jelentkezők szíveskedjenek szakmai önéletrajzot küldeni levélben: A Vígszínház címére 1137 Bp. Szent István Krt. 14. vagy elektronikus formában a fogepesz@vigszinhaz.hu mail címre.

Az önéletrajzra kérjük írják rá, hogy „gépész karbantartó”!

A Vígszínház Nonprofit Kft. színházi szakmai tapasztalattal rendelkező ügyelő jelentkezését várja.

- a bemutatók, a próbák, rendezvények és az előadások zavartalan körülményeinek biztosítása
- annak megteremtése, hogy minden résztvevő (színész, kar, statisztéria, műszaki személyzet stb.) megfelelő időben a kijelölt helyen legyen
- a rendező által megkívántak szerint a próbák és az előadások (rendezvények) irányítása
 - a műszaki személyzet irányítása a próbák és az előadások (rendezvények) alatt
- annak biztosítása, hogy a próbákon a rendező és a színművészek munkája zavartalan legyen, előadásokon pedig a közönség figyelmét semmi ne zavarhassa.

Minimum 1 éves színházi gyakorlattal rendelkező munkatársat várunk.

Jelentkezni önéletrajzzal lehet a titkarsag@vigszinhaz.hu címen.

A Vígszínház felvételt hirdet világosítói munkakör betöltésére azonnali munkakezdéssel.

Elvárások:

  • Szakirányú világosítói vagy villanyszerelői végzettség
  • Legalább egy év színházi tapasztalat.

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős.

A munkavégzés helye: Pesti Színház, 1056 Budapest, Váci u. 9.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a világosito.pesti@vigszinhaz.hu címen lehet.

Még ajánljuk

Kapcsolat

Vígszínház - jegypénztár:
1137 Szent István krt. 14.
Tel: 329-23-40
Nyitva tartás: 11.00-19.00

Vígszínház előcsarnok
Jegyvásárlás az előadások ideje alatt a földszinti előcsarnokban kialakított jegyárusító helyen.

Pesti Színház - jegypénztár
1052 Váci utca 9.
Tel: 266-55-57
Nyitva tartás: 13.00-19.00

Szervezési Iroda
1136 Pannónia u. 8.
Tel: 329-39-20
Nyitva tartás: hétfő-csütörtök: 10.00-18.00; péntek: 10.00-17.00

Allee Bevásárlóközpont - 2. emelet
1117 Október huszonharmadika utca 8-10.
Tel: 06-30-519-3619
Nyitva tartás: hétfőn zárva, keddtől péntekig 11 és 19 óra, szombaton és vasárnap 10 és 18 óra között.

Színházjeggyel, bérlettel kapcsolatos információért hívja a színház ingyenes zöld számát: 06 80 204 443