English

Állásajánlat

A Vígszínház színpadi díszítő munkatársat keres. Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az allas@vigszinhaz.hu e-mail címen.

A színpadi díszítő feladati közé tartozik:

  • Elvégzi a próbákra és előadásokra a díszletek rajz szerinti pontos felépítését és beállítását, biztonsági rögzítését, és a színpadi munkák zavartalan, a meghatározott technológia szerinti, csendes és gyors lebonyolítását.

Az álláshoz tartozó elvárások: Jó fizikai munkabírás, terhelhetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: 1-3 éves színházi tapasztalat.

A Vígszínház állást hirdet sajtóreferens pozíció betöltésére, azonnali munkakezdéssel. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet az allas@vigszinhaz.hu e-mail címen. Alevél tárgyaként jelölje meg: sajtóreferens.

Feladatok:

  • Szakmai szempontból fontos kapcsolatok aktív fenntartása és kiépítése
  • A kulturális piac szegmenseinek és célcsoportjának alapos ismerete alapján a legmegfelelőbb médiumok kiválasztása, a színház PR és kommunikációs tervének kidolgozásában és végrehajtásában való aktív részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás a sajtó képviselőivel, a sajtófigyelő kezelése, a színházat érintő cikkek archiválása
  • A sajtóesemények és kommunikációs események szervezése, előkészítése és lebonyolítása, helyszíni koordinálása,
  • A színház weboldalának folyamatos, naprakész tartalommenedzsmentje a színház művészeti- és marketing céljaival összhangban
  • A színház közösségi oldalakon való megjelenésének heti szintű tervezése és napi szintű koordinálása, szöveges tartalmak előállítása
  • A színház hírlevelének színvonalas szerkesztése
  • A színház fontosabb eseményeiről készülő videóanyagok létrejöttének és szerkesztésének koordinálása, tartalommenedzsmentje

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat (kulturális területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások magas szintű ismerete;
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban;
  • higgadtság, magas tűrőképesség, terhelhetőség, türelem, diplomáciai érzék

Még ajánljuk

Kapcsolat

Felhívjuk figyelmüket, hogy a koronavírus-fertőzés elleni védekezés érdekében a Vígszínház és a Pesti Színház jegypénztára, Szervezési Irodánk és az Allee Bevásárlóközpontban működő jegyárusító pontunk csak email-en vagy telefonon elérhető. Kérjük, forduljanak bizalommal kapcsolattartójukhoz vagy keressék kollégáinkat a weboldalunkon található elérhetőségeink egyikén.

A vigszinhaz.hu oldalon és Facebook oldalunkon folyamatosan tájékoztatjuk Önöket.

Megértésüket köszönjük, és a veszélyhelyzet elmúltát követően ismét szeretettel várjuk Önöket a Vígszínház és a Pesti Színház előadásaira!

Színházjeggyel, bérlettel kapcsolatos információért hívja a színház ingyenes zöld számát: 06 80 204 443