English

Állásajánlat

A Vígszínház öltöztető munkatársat keres, november eleji munkakezdéssel.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet, az allas@vigszinhaz.hu címen. A levél tárgyaként jelölje meg: „öltöztető”.

Elvárások:

  • Színházi területen szerzett min. 1-3 éves tapasztalat,
  • Alapfokú gépi és kézi varrási készségek,
  • Terhelhetőség,
  • Megbízhatóság,
  • Precíz munkavégzés,
  • Büntetlen előélet.

Feladatok:

  • Előadásokhoz, próbákhoz az öltözőkbe készíti a darab jelmezeit,
  • Segítséget nyújt a szereplők öltözésében,
  • Szükség esetén elvégzi a kisebb javításokat a jelmezeken.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős, határozott idejű munkaviszony
A munkavégzés helyszíne: Pesti Színház (1052 Bp., Váci u. 9.)

A Vígszínház színpadi díszítő munkatársat keres. Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az allas@vigszinhaz.hu e-mail címen.

  • A színpadi díszítő feladati közé tartozik:Elvégzi a próbákra és előadásokra a díszletek rajz szerinti pontos felépítését és beállítását, biztonsági rögzítését, és a színpadi munkák zavartalan, a meghatározott technológia szerinti, csendes és gyors lebonyolítását.

Az álláshoz tartozó elvárások: Jó fizikai munkabírás, terhelhetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: 1-3 éves színházi tapasztalat.

Még ajánljuk

Kapcsolat

Jegyértékesítés és nyitvatartás

Színházjeggyel, bérlettel kapcsolatos információért hívja a színház ingyenes

Vígszínház - jegypénztár
1137 Szent István krt. 14.
Tel: 329-23-40
Nyitvatartás: 11.00 - 19.00

Pesti Színház - jegypénztár
1052 Váci utca 9.
Tel: 266-55-57

Szervezési Iroda
1136 Pannónia u. 8.
Tel: 329-39-20, 329-39-21
Nyitvatartás: hétfő - péntek: 10.00 - 18.00